Ja busy moc nefotim na takyto flek je tu tlacenica Luk Kami.
Ak ti chyba nejaka fotocka do zbierky tak pohladaj na tychto strankach. www.vl-company.euweb.cz alebo www.kamim.sk
Ak ti chyba nejaka fotocka do zbierky tak pohladaj na tychto strankach. www.vl-company.euweb.cz alebo www.kamim.sk
LUK
Autor: LUK 26.5.2005 05.04 #9245 Re:
Nový CP linky s nočnými spojmi do Zvolena:
http://portal.cp.sk/Data/L601435_050520_10042.pdf