Reply on: Majkl #973:
Veď vieš... východniari vždy budú svojvoľne ignorovať dĺžne a západniari písmeno "Ľ"
a ma napis EkoBus 
na adlerke sme programovali maticove displeje, ale podrobnosti som uz zabudol

takze frekvencie, aby to neblikalo, musia byt vyssie
)
Andy
A obnovovacia frekvencia na transparentoch sa musi dat nastavit uz od vyroby, lenze by ti to asi nepomohlo...
Kami: Monitor byva zvycajne do 85 Hz