Dnes som zhliadol v Novom Case clanok o tom ze dratolezy su na prevadzku moc nakladne a ze by sa mali v BB zrusit. Nakolko Novemu Casu ja nedokazem verit, tak by som poziadal niekoho odtialto nech mi povie, ze co je na tom pravdy. dik
bude toho menej

Majkl
Len pre zaujímavosť, nejaké info o okolnostiach príchodu TU 45.001 na ČHŽ nájdeš aj na stránke
http://spz.logout.cz/novinky/novinky.html
Ak sa nemýlim, už má za sebou aj prvú nehodu (v dôsledku nesprávne prehodenej výhybky), bolo to aj v novinách, ale už si nespomínam, kedy presne a v ktorých...