LUK: už som to odoslal, pozri si či ti to prišlo. Ako takmer vždy som mal problém pri odoslaní. Zatiaľ je tam len 2, 3, 8, 9, na L34-35-36 by to chcelo viac času. Keď budem mať komplet, pošlem, ak bude stále záujem.
?
Kami
Ak sledujes vypravu dlhsie, pamatas na poslednych mohykanov stareho systemu - 11h trvajuce 100/1a a 25/1a. Nie je problem koncit o 14tej, ci zacinat o 8mej.