Reply on: Vladimír #782:
nehovoriac uz o tom, ze presovske obycajne linky su mozno aj rychlejsie ako bystricke expresne, vzhladom k tomu, ze sa u nas nastupuje vsetkymi dvermi okrem prvych a v BB naopak.Bystricania chudaci teraz musia znasat vysledky primatorovania Presperina a Kralika... pritom sami ti cestujuci za to vobec nemozu. To nemyslim ironicky, to je fakt. Aj medzi mne najblizsimi ludmi sa najde niekolko Bystricanov - zlati ludia, strasne krasne mesto - a taka doprava....

Vladimír
To by chcelo petíciu alebo čo. Veď to očividné zdieranie! A za čipovú kartu 170 Sk? Pokiaľ viem, EMtest ju predáva za 160! Takže vyzerá to tak, že BBDS má s "čipkami" slušný biznis.