Reply on: danka #7582:
To akože LUK kami PIT MAJKL od tebia viia nejakú korunu?????????????????? nebud smiešna mi máme zamestnanie a nie sme zamestnancami MHD. Pochop to a táto stránka je nazisková, ba naopak stratová. Mali by ste si ju vážiť a ďakovať, ale všetko čo viete je len kritizovať prečo tu neni cestvný priadok tej a tej linky. Zobudte sa už konečne!!!
Cestujuca
A po dalsie-nepoznas ma, tak ako mozes vediet ci som hlupa?!
Keby som aj bola-vzdy je lepsie byt hlupy ako vulgarny; hlupy aspon nikoho neuraza. Ale opat sa vratim k tomu, ze tvoje "prispevky" o niecom svedcia....