Len jednu otazku... Ako funguje trolejove vedenie na krizovatkach? Ako je mozne, ze troleje trolejbusu idu po tich spravnych drotoch, ked su na krizovatke, kde sa da odbocit minimalne troma smermi?
), dalsi neznasaju vyzdobu.



Nie je to teda len domena EMtestu.

Kami
Papyr: RG + BUSE LED by som prijal hned, Emtest nech si necha SADka.