Len jednu otazku... Ako funguje trolejove vedenie na krizovatkach? Ako je mozne, ze troleje trolejbusu idu po tich spravnych drotoch, ked su na krizovatke, kde sa da odbocit minimalne troma smermi?
), dalsi neznasaju vyzdobu.


Nie je to teda len domena EMtestu.

Vladimir
Ja mam tiez rad unifikaciu (dokonca neznasam CVR). Ale co sa poznam s par vodicmi v PO osobne, tak som zistil, ze svet MHD ma este jeden rozmer. Medzi vodicmi vladnu rozne nazory, rozne nalady, rozne vztahy. Niekedy mi skoro pripominaju male deti, ked pocuvam rozne historky, co sa udiali. Kto to nepozna, nepochopi. Niekedy moze byt dovodom na vyzdobenie vozidla aj napr. skutocnost, ze sa dotycny vodic s niekym pohada a s protivnikom sa vo vsetkom preteka. A tak si povie: "A just budem mat krajsi autobus!"