Vladimír: A my, čo sme boli v Prešove vieme, že sú zo Závody Valivých Ložísk (nie?). Ale čo je VUKOV, tak to si mi musel vysvetliť 
ad DPMP: stačil, čoby nie...

ad DPMP: stačil, čoby nie...



, inak kazdy den.
To ma nesmierne pobavilo. Ved coze je B961? B941-ka s novym zadkom! Ale myslim, ze je to zmena k lepsiemu.
:
Tak ma opat potesili!
Majkl
Tento GPS systém nefunguje na 100%. Neviem, či to je nepresným zadaním polohy zastávky, alebo nepresnosťou vyhodnotenia polohy GPS zariadením. Každopádne, stáva sa, že napr. voz stojí na zastávke a už hlási nasledujúcu zastávku (to by malo až po odchode zo zastávky). Na linke 1 dokonca raz ohlásilo zastávku "Úsvit" ešte pred vjazdom do zastávky "Štadlerovo nábr.". Takže je ešte čo vylepšovať... Ak ťa zaujíma, že kedy hlási aktuálnu a kedy nasledujúcu, tak hlási to "ako sa podarí". Stáva sa (keď je kratšia vzdialenosť medzi zastávkami), že ohlási "gong - nasledujúca zastávka XY, gong zastávka XY" tesne za sebou