Len jednu otazku... Ako funguje trolejove vedenie na krizovatkach? Ako je mozne, ze troleje trolejbusu idu po tich spravnych drotoch, ked su na krizovatke, kde sa da odbocit minimalne troma smermi?
), dalsi neznasaju vyzdobu.



Nie je to teda len domena EMtestu.

Majkl
Emtest bol údajne vybraný preto, lebo v dobe, keď sa o tom rozhodovalo, ako jediný ponúkal bezkontaktné karty... (strašná škoda)
Zdobenie vozidiel: fuj! Nemá to nikde obdody. Som ešte nevidel, aby vo Viedni bol "vyzdobený" bus. Ale toto je aj v BA. Nepoviem nič, keď si vyzdobí zvnútra kabínu, ale olepovať to zvonka... Inak, myslím, že tie nálepky "Banská Bystrica" sú dielom dielenských robotníkov a nie vodičov.