Opat sa raz ozyvam s technickou:o)
Ta diskusia sa tu pekne rozbieha, ale este by to mohlo byt lepsie.
A myslim ze to zlepsenie by sa dalo dosiahnut lepsiou prezentaciou diskusneho fora.
Pamatate ako som sa uplne nazaciatku dozadoval noveho klikatka 'Diskusne forum'? Pritom to tam uz bolo v ramceku 'mix'. Ono totiz malokto precita cele menu. Je tam sice 'Čas od pridania najnovšieho príspevku', ale to musim prescrolovat nizsie, hoci mam rozlisenie 1024*768. Neslo by to posunut kus vyssie a doplnit tam text "Pripojte svoj nazor na bystricku MHD! Precitajte si nazory inych."
Niektori moji kamarati vedia ze imhd existuje, hladaju tu odchody ale o diskusnom fore nemaju ani tusenie.
Inak s tym prehadzovanim vyhybiek som tiez netusil ako to funguje. Myslel som ze to je mechanicke (tie stare), a ono je to elektromagneticke, ak tomu spravne rozumiem.
Ta diskusia sa tu pekne rozbieha, ale este by to mohlo byt lepsie.
A myslim ze to zlepsenie by sa dalo dosiahnut lepsiou prezentaciou diskusneho fora.
Pamatate ako som sa uplne nazaciatku dozadoval noveho klikatka 'Diskusne forum'? Pritom to tam uz bolo v ramceku 'mix'. Ono totiz malokto precita cele menu. Je tam sice 'Čas od pridania najnovšieho príspevku', ale to musim prescrolovat nizsie, hoci mam rozlisenie 1024*768. Neslo by to posunut kus vyssie a doplnit tam text "Pripojte svoj nazor na bystricku MHD! Precitajte si nazory inych."
Niektori moji kamarati vedia ze imhd existuje, hladaju tu odchody ale o diskusnom fore nemaju ani tusenie.
Inak s tym prehadzovanim vyhybiek som tiez netusil ako to funguje. Myslel som ze to je mechanicke (tie stare), a ono je to elektromagneticke, ak tomu spravne rozumiem.
), dalsi neznasaju vyzdobu.
Majkl
Emtest bol údajne vybraný preto, lebo v dobe, keď sa o tom rozhodovalo, ako jediný ponúkal bezkontaktné karty... (strašná škoda)
Zdobenie vozidiel: fuj! Nemá to nikde obdody. Som ešte nevidel, aby vo Viedni bol "vyzdobený" bus. Ale toto je aj v BA. Nepoviem nič, keď si vyzdobí zvnútra kabínu, ale olepovať to zvonka... Inak, myslím, že tie nálepky "Banská Bystrica" sú dielom dielenských robotníkov a nie vodičov.