Žiaľ som doma s deťmi a tak neviem o petícii za 24 ale veľmi rada by som sa podpísala.Rozčúlilo ma to že ju zrušili.
Osobne sa ma dotýka aj spoj 26. V porovnaní z 22 chodí veľmi málo.Kým čakám na spoj 26 pred VÚB prejdu aj dva spoje č.22 ale na 26 si ešte pekne dlho počkám.Potom ideme ako sardinky natlačené vo vlastnej šťave.Všetkých zo SAD-ky
treba natlačiť do MDH a aspoň mesiac ich donútiť cestovať v spojoch ktoré nám zaviedli. Škoda,že sa k daným otázkam kompetentné osoby akosi nehrnú a odpovedajú len na to čo chcú. Keby to bolo ako v iných mestách,kde sa ľudia dostanú z jednej cieľovej stanici do druhéj /Bratislava ,Košice a nie ako u nás v BB prestupujeme niekoľkokrát,kým sa niekam dostaneme ako pribrzdený.A to cesta 26 trvá ani nie 5 minút .Čo by robili keby mali trasu dlhú ako v Bratislave alebo keď by ste sa chceli dostať v Košiciach do ZOO. Vedenie v Bystrici by zaviedlo prestup na trikrát.
Osobne sa ma dotýka aj spoj 26. V porovnaní z 22 chodí veľmi málo.Kým čakám na spoj 26 pred VÚB prejdu aj dva spoje č.22 ale na 26 si ešte pekne dlho počkám.Potom ideme ako sardinky natlačené vo vlastnej šťave.Všetkých zo SAD-ky
treba natlačiť do MDH a aspoň mesiac ich donútiť cestovať v spojoch ktoré nám zaviedli. Škoda,že sa k daným otázkam kompetentné osoby akosi nehrnú a odpovedajú len na to čo chcú. Keby to bolo ako v iných mestách,kde sa ľudia dostanú z jednej cieľovej stanici do druhéj /Bratislava ,Košice a nie ako u nás v BB prestupujeme niekoľkokrát,kým sa niekam dostaneme ako pribrzdený.A to cesta 26 trvá ani nie 5 minút .Čo by robili keby mali trasu dlhú ako v Bratislave alebo keď by ste sa chceli dostať v Košiciach do ZOO. Vedenie v Bystrici by zaviedlo prestup na trikrát.
F*j-O=
Ak je niekto kto mi bližsie priblíži tento problém, budem rád ...postačil by aj link. Dik.
Čo sa týka:
Revízorov - by som pochopiteľne vyhodil tiež, keď vďaka nastupovaniu prednými nemajú opodstatnenie.
Medzimestských spojov - mám podobnú skúsenosť ohľadom nevídavania lístkov, prípadne bral peniaze za batožinu dole pri ukladaní samozrejme bez bloku. Za mesiac to môže byť slušný peniaz. Najviac ma nasralo (s prepačením), že som cestoval z Piesťan do BB autobusom MHDcky ...4 hodiny cesty s obyčajným autobusom, nesklapateľné sedačky, zima ...
Hrozbe 17,- listkov - už teraz som čiastočne nútený chodiť do školy (3km) pešo, takže po zvýšení to bude jediná možnosť. Trolejbusy sú pomalé vďaka nastupovaniu, šoféri sú časťo arogantní a tohto roku som šiel len raz vo vykúrenom trolejbuse.
Hrôza ...doprava ako na Kaukaze.