To by ma zaujímalo, ako môže L2 dodržiavať CP, keď čas jazdy bol skrátený medzi žel. stanicou a Nám. slobody na 3 min.?
A ešte by som narhol, aby posledný spoj L2/2245x chodil radšej na L5 a zvýšil sa tak potenciálny počet ľudí, ktorí by ho mohli využiť.
A ešte by som narhol, aby posledný spoj L2/2245x chodil radšej na L5 a zvýšil sa tak potenciálny počet ľudí, ktorí by ho mohli využiť.
Pipino
Hovor za seba!
U nás sa často hovorí napr. o Írsku ako rýchlo rozvíjajúcej sa ekonomikou... Írsko bolo pred pár rokmi tam, kde sme približne teraz my. Prilákalo investorov atď. s tým rozdielom, že nerozpredávalo štátny majetok, teda ani pôdu, ani strategické podniky a pod. Dodnes má takúto polityku aj naďalej a pozri sa kde je! To, že štát je zlý vlastník môže tvrdiť iba človek, ktorí myslí len o tom, čo mu čo najviac uchmatnúť, ako napr. Minister Mikloš, ktorý sa za to môže hambiť... Nie nadarmo sa hovorí, že pokazená ryba smrdí od hlavy...