Otázka pre pána Snopku. Prosím o odpoveď, porušila SAD zákon č. 168/96 Z.z. a č. 164/96 Z.z. a to v tom zmysle, či bol nový CP autobusov, resp. trolejbusov schválený primátorom, resp. predsedom VÚC. Ďalej sa pýtam, či cesta k Tescu (nová časť), ktorú používate je skolaudovaná? Viete odčleniť náklady SAD na prímestskú dopravu a na linky do obcí Harmanec, Môlča, Malachov, Nemce a Hronsek? Viete presne dokladovať počat cestujúcich prepravených bezplatne? Vysvetlite občanom, prečo ste zriadili 2 nové linky do Tesca, čo Vás viedlo k takémuto rozhodnutiu? Odpovedajte na otázku, kto má povinnosť sa starať o zastávky a za koho financie sa stavali nové, ktoré teraz na Mládežníckej ulici môžu slúžiť pre mestské holuby? A posledná otázka, kedy (deň) ste písomne informovali primátora, že žiadate o zmenu CP a kedy Vám to podpísal?
Martin
Martin
Rastislav
Nerozumiem rušenie ekonomicky výhodných spojov, teda tých, ktoré nie sú stratové, sú vyťažené a nevyhnutné pre každodennú dopravu obyvateľov mesta, či to dospelých do práce, či to detí do škôl. Pýtam sa pre koho ste tu!!! Pre občanov asi nie... Neviem pochopiť, čo ste týmto "zmysluplným" krokom chceli dokázať...
Až sa v tejto veci nič nezmení, pridám sa k väčšine známych a budeme chodiť do práce autom... Podporovať Vašu spoločnosť, ktorá nie je pre ľudí, s mizernými podmienkami pre cestovanie a s bezohľadnými vodičmi bez štipky kultúry a vychovania... to teda nie...
CHAMSTVO!!!