Reply on: janbystrican #5893:
Hovor za seba!
U nás sa často hovorí napr. o Írsku ako rýchlo rozvíjajúcej sa ekonomikou... Írsko bolo pred pár rokmi tam, kde sme približne teraz my. Prilákalo investorov atď. s tým rozdielom, že nerozpredávalo štátny majetok, teda ani pôdu, ani strategické podniky a pod. Dodnes má takúto polityku aj naďalej a pozri sa kde je! To, že štát je zlý vlastník môže tvrdiť iba človek, ktorí myslí len o tom, čo mu čo najviac uchmatnúť, ako napr. Minister Mikloš, ktorý sa za to môže hambiť... Nie nadarmo sa hovorí, že pokazená ryba smrdí od hlavy...
Rastislav
Pevne verím, že boj o záchranu spoja č.24 nezostane len v rovine hundrania a vyjadrení nespokojnosti tu či inde, ale že Slovač aj zdvihne rite podporí petíciu, ktorá sa včera v tejto veci rozbehla. Slovač už totiž neraz dokázala ako sú jej vzdialené inštitúcie priamej demokracie, akou je referendu... Dúfam, že dejiny sa v Banskej Bystrici nezopakujú, lebo inak, dobre nám tak!!!