Tak sa vám to podarilo. Aprílový žart, ktorý nie je ani smiešny, ani aprílový. Pokúste sa nás presvedčiť, ako môže byť nerentabilný spoj, do ktorého sa človek často ani nezmestí, lebo je naprataný. Nik neuverí tomu, že vám ide o ekonomiku. Vydierate a to občanmi,ktorí za nič nemôžu.
Prečo by mali cestovať jediným spojom, ktorý spájal dve najväčšie sídliská. Vy ich "hospodárnejšie" odveziete tam, kde nepotrebujú natrieskaným autobusom na Uhlisko. Kde nie je žiadna škola, obchod, praciovná príležitosť. Veď občan, ktorý chodí do roboty za niečo vyššiu ako minimálnu mzdu, aj tak musí zaplatiť za prestup. ?
Prečo by mali cestovať jediným spojom, ktorý spájal dve najväčšie sídliská. Vy ich "hospodárnejšie" odveziete tam, kde nepotrebujú natrieskaným autobusom na Uhlisko. Kde nie je žiadna škola, obchod, praciovná príležitosť. Veď občan, ktorý chodí do roboty za niečo vyššiu ako minimálnu mzdu, aj tak musí zaplatiť za prestup. ?
Majkl
Re #5664 jaromir: vozidlá na CNG sa oplatili pred piatimi rokmi a nie dnes... Mikloš vyhlásil, že cena nafty a CNG sa má vyrovnať. O úspore tým pádom nemôže byť ani reči. Nové autobusy na CNG sú totiž cca o 1 mil. Sk drahšie ako naftové.