S radosťou sledujem, že mnohým bystričanom nie je ľahostajný osud ich každodennej dopravy za povinnosťami. Dokonca pre rýchle vybavenie píšu mnohé sťažnosti na úplne nesprávne miesto - teda do tohto fóra, často žiadajú odpoveď a neuvedú na seba žiadny kontakt a podobne. Pevne verím, že posielate svoje žiadosti a sťažnosti okrem tohto fóra (ktoré Vám nijako nepomôže) aj na tie správne miesta, čiže SADBB a príslušné orgány mesta Banská Bystrica.
nika
Prečo by mali cestovať jediným spojom, ktorý spájal dve najväčšie sídliská. Vy ich "hospodárnejšie" odveziete tam, kde nepotrebujú natrieskaným autobusom na Uhlisko. Kde nie je žiadna škola, obchod, praciovná príležitosť. Veď občan, ktorý chodí do roboty za niečo vyššiu ako minimálnu mzdu, aj tak musí zaplatiť za prestup. ?