S radosťou sledujem, že mnohým bystričanom nie je ľahostajný osud ich každodennej dopravy za povinnosťami. Dokonca pre rýchle vybavenie píšu mnohé sťažnosti na úplne nesprávne miesto - teda do tohto fóra, často žiadajú odpoveď a neuvedú na seba žiadny kontakt a podobne. Pevne verím, že posielate svoje žiadosti a sťažnosti okrem tohto fóra (ktoré Vám nijako nepomôže) aj na tie správne miesta, čiže SADBB a príslušné orgány mesta Banská Bystrica.
tr3mp
Mimochodom, každá pomoc pri tvorbe stránky je určite vítaná a keď sa domnievaš, že by si cestovné poriadky dokázal pripraviť, stačí sa obrátiť na webmastera a dohodnúť sa s ním. Kontakt nájdeš vľavo v menu "Kontakt na iMHD.sk". Je to určite prospešnejšie trávenie času ako písanie sťažností.