Pozerám výpravu vozidiel a na 3 sa striedajú klbaky dneska tam je 3102/4 včera 3101/2 v piatok a štvrtok 3101/4 vedel by mi niekto povedať že podľa akej logiky to robia respektíve voz 3103 na akom poradí bude vo štvrtok 5.3 okolo 11:30 do 13:00 hod?
Predom za odpoveď ďakujem:))
Predom za odpoveď ďakujem:))

arrivafanpage
vo Zvolene to majú vraj tak že na MHD je okolo 900€ netto k tomu keď má mať doobeda 3-4h prestávku tak mu dajú robiť niečo iné za niekoho iného a z prestávky má 1h, 30m cca a na RAD okolo 1000€ netto a až keď sa šofér "vyhráža" že odíde tak mu dajú turnus autobus a 1100€ netto aby ho umlčali je to tak aj v BB?
Info aktuálne ku cca jeseň 2025 šofér mi to jeden spomínal