Pozerám výpravu vozidiel a na 3 sa striedajú klbaky dneska tam je 3102/4 včera 3101/2 v piatok a štvrtok 3101/4 vedel by mi niekto povedať že podľa akej logiky to robia respektíve voz 3103 na akom poradí bude vo štvrtok 5.3 okolo 11:30 do 13:00 hod?
Predom za odpoveď ďakujem:))
Predom za odpoveď ďakujem:))

yymasakr
Bohužiaľ, v Bystrici sa ani po skoro 20 rokoch nenaučili, ako sa správne jazdí na kruháči pri Európe. Na prechode pri zast. Štadlerovo nábrežie nastáva akási anomália, kde sa stojí na zelenej ešte pár sekúnd. A čo ma neskutočne vytáča, keď v smere z mesta sa niekto na poslednú chvíľu pchá z ľavého pruhu a ide na R1. Sústavne to robí autobus DAKA.