Od 4. októbra 2024 bude vstup do areálu nemocnice možný len v smere od Podlavíc
https://www.banskabystrica.sk/aktuality/2024/od-4-oktobra-bude-vstup-do-arealu-nemocnice-mozny-len-v-smere-od-podlavic/
https://www.banskabystrica.sk/aktuality/2024/od-4-oktobra-bude-vstup-do-arealu-nemocnice-mozny-len-v-smere-od-podlavic/
MirekBB
Kolegov v Detve sa každé ráno musia cestujúci pýtať kadiaľ ide, lebo nesvieti riadok "cez Lieskovec" alebo "cez Bučinú"...