Ako rodák z Prešova, kde som bol s mestskou dopravou pomerne spokojný, som istý čas prebýval vo Vašom meste pod Urpínom a dosť mi prekážala tá idea "liniek odvšadiaľ všade", ktoré síce v istom úseku vytvárajú celkom príjemný interval, no poskladaním štyroch či piatich liniek. Neviem, mne sa to jednoducho nepáči a nevyhovuje, ale viem, je to iba vec názoru.
Ďalej som bol dosť zmätený z toho nastupovania cez jedny či dvoje dverí, čo podľa mňa zdržiava nastupovanie (najmä kvôli tomu označovaniu lístkov).
No a najväčším prekvapením pre mňa bola neexistencia nočnej dopravy meste s takým počtom obyvateľom. Akosi mi to chýbalo.
Jasné, všetko sú to iba také moje postrehy, na všetko som si časom zvykol... Keď už nič, aspoň som bol spokojnejší s tým, čo je v Prešove.
Nerád by som, aby to niekoho vari zarmútilo.
Ďalej som bol dosť zmätený z toho nastupovania cez jedny či dvoje dverí, čo podľa mňa zdržiava nastupovanie (najmä kvôli tomu označovaniu lístkov).
No a najväčším prekvapením pre mňa bola neexistencia nočnej dopravy meste s takým počtom obyvateľom. Akosi mi to chýbalo.
Jasné, všetko sú to iba také moje postrehy, na všetko som si časom zvykol... Keď už nič, aspoň som bol spokojnejší s tým, čo je v Prešove.
Nerád by som, aby to niekoho vari zarmútilo.
fonzo