Sorry, ak som to dobre pozrel, ani 20, 28 a 29 nezachádza na železničnú stanicu... Riešenie "suchou nohou" zo železničnej stanice na autobusovú sa im vydarilo
Očakával som, že aj z iných mestských častí tam zavíta nejaký ten bus, ale výraznú zmenu asi v BB čakať netreba... ?
Očakával som, že aj z iných mestských častí tam zavíta nejaký ten bus, ale výraznú zmenu asi v BB čakať netreba... ?
SJT.1
Inak nemohli sa použiť "kasselské" obrubníky, keď už sa BB pýši "najmodernejšou stanicou? Som zvedavý, že akou volovinou tromfne Bratislava s jej autobuskou Banskú Bystricu.