Sorry, ak som to dobre pozrel, ani 20, 28 a 29 nezachádza na železničnú stanicu... Riešenie "suchou nohou" zo železničnej stanice na autobusovú sa im vydarilo
Očakával som, že aj z iných mestských častí tam zavíta nejaký ten bus, ale výraznú zmenu asi v BB čakať netreba... ?
Očakával som, že aj z iných mestských častí tam zavíta nejaký ten bus, ale výraznú zmenu asi v BB čakať netreba... ?
BB-Schuhu
- aj keď ako výstupište bolo deklarované na mieste stanovišťa MHD, v praxi autobusy na výstup zastavujú kdekoľvek, najčastejšie však na nástupišti, z ktorého má vozidlo plánovaný najbližší odjazd
- pár vozov parkovalo priamo na nástupištiach, vozidlá s dlhším prestojom som videl stáť na Mičinskej
- v priestoroch bývalej dočasnej stanice dnes bola prítomná vežka DPM BB, zrejme začala postupná demontáž.