Reply on: BB-Schuhu #52597:
Tak výveska pri Rooseveltovej nemocnici už aktualizovaná k 28.2.2017 a doplnený nový spoj 11:45, ktorý je uvádzaný ako spoj do Kokavy nad Rimavicou s poznámkou, že pokračuje do Poltára. Teda ani zmienka o skutočnosti, že tento spoj ide až do Lučenca, hoci takto je vozidlo označené.
fragma
Zaujímavosť zo štvrtku - ráno o 9tej dá sa povedať, že má na príchode do BB súbeh s linkou SAD Zvolen C.Balog-BB,AS, ale ľudí mal do vzdialenejšieho cieľa Roos.nem. dosť (z Brezna približne v strede medzi priamymi spojmi do nemocnice), vystúpili aj na Stadlerovom nábreží, napr. v Brusne nastupovali za hotovosť doňho dalej, ako po stanicu, kde vystúpili len dvaja, je to populárnejšie...