Inak,musim sa Vam vsetkym priznat,ze som vyvinul urcitu iniciativu tak trochu "poza chrbat Vas vsetkych",je dohodnute aj urcite blizsie nespecifikovane stretnutie,tak viac budem informovat na stretnuti 26-teho,a tam aj dohodneme,kto by tam este chcel a mohol ist,dobre?
mirkobb
Inak ktovie,ci sa uvedeny hotel bude este stavat,ked sa to ma realizovat az v druhej faze,BB ma na toto "smolu",pamätate sa na uvazovanu vystavbu hotela Tula na Nam. L. Stura?
Ale treba verit,ze tentokrat to bude inak! Najviac by ma ale v BB potesila dostavba AS!!!