Inak,musim sa Vam vsetkym priznat,ze som vyvinul urcitu iniciativu tak trochu "poza chrbat Vas vsetkych",je dohodnute aj urcite blizsie nespecifikovane stretnutie,tak viac budem informovat na stretnuti 26-teho,a tam aj dohodneme,kto by tam este chcel a mohol ist,dobre?
mirkobb
http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?r=Amfpraha&c=prahap_2_1
Aj BB ma uz digitalne TV vysielanie:
http://www.sme.sk/clanok_tlac.asp?cl=1867231