Reply on: Kami #4929:
Hej, len sa mali vrhnut aspon na Markizu ci STV do hlavnych sprav! (Ak to tam nahodou odznelo, tak sa ospravedlnujem). Som si isty, ze by na Markize tym bodovali.No neviem, o com ten typek sniva, v MHD je 34+2 Tesco linky a nie 27 ako tam bolo pisane.
Anketa: Co myslite, ktore linky (ze vraj 9) zrusia?
Ja tipujem 5, 10, 23, 30, 31, 32, 100, 33 alebo 42, 80.
Jozef
Pozrel som si nové foto z výstavby trolejbusovej trate pri Tescu. Natiahnutím troleja to vyzerá "elegantnejšie" škoda, že s tou komunikáciou trochu zaostávajú, hoci počasie je na toto obdobie pomerne dobré. Trolejbusová doprava je podľa môjho názoru dôležitý mestotvorný prvok a táto oblasť pri nákupných centrách si ho zaslúži.