Reply on: fragma #48935:
Dnes rano som ten ich autobus videl na dialnici kusok za Prahou a vyzeral, ze je skoro uplne prazdny. Vyslovene jednotky cestujucich.
. Taktiež sa údajne posunul spoj 601458/37 z 15:51x na 15:56x, posunutím od Tajovského o +5 min. kvôli dopr. zápcham. To isté aj na zast. Krajský úrad, nást.2, 1, bez posily na Ďumbiersku.
fragma