V článku (odkaz nižšie) sa píše o rozpočte mesta na rok 2013 aj o kapitole doprava. Citácia: "Na strane výdavkov sa bude musieť mesto vysporiadať so splácaním starých úverov. Navýšenie je v oblasti doprava, kde bude potrebné Dopravnému podniku mesta doplatiť 860-tisíc stratu za výkon dopravy vo verejnom záujme v roku 2011. Ekonomický námestník však poznamenal, že tento rok by radi otvorili zmluvu s dopravcom SAD Zvolen a prehodnotili jeho oprávnený zisk. Po prípadom prehodnotení zmluvy by mesto chcelo ušetriť približne 200-tisíc eur."
http://bbonline.sk/rozpocet-mesta-presiel-cez-financnu-komisiu-skrtat-bude-aj-na-mzdach/
http://bbonline.sk/rozpocet-mesta-presiel-cez-financnu-komisiu-skrtat-bude-aj-na-mzdach/
mirkobb
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=n48r5i-qfvI