Nebola pred časom fotka že jeden kĺb citelis mal nehodu ešte iba pri ceste zo závodu v ČR do BB? A teraz toto? asi sú zakliate?
zabezpečiť náhradnú dopravu cestujúcich, ak je poskytovanie dopravných služieb obmedzené alebo zastavené"
BB-Schuhu
Však v "x" jazdia kĺby aj na spojoch, kde cestuje max 10 ľudí (napr. "c"-spoje na L25 po 15:00) a keď toto nikomu nevadí, tak nevidím dôvod aby nevypravili kĺb na víkendové spoje, kde sa ľudia v krátkom Citelise musia občas aj tlačiť.