Reply on: fragma #48154:
Oh yeah, Banska Bystrica opat potvrdzuje ze je jedinym mestom na svete, ktore v doprave dokaze absurdnostou prekonat to co sa niekedy v historii udialo v Banskej Bystrici ? A len tak mimochodom kratka citacia zo zakona o cestnej premavke: ?
§ 25
(1) Vodič nesmie zastaviť a stáť
(..)
c) na priechode pre chodcov alebo na priechode pre cyklistov a vo vzdialenosti kratšej ako 5 m pred nimi,
810zssk
Draxter: Aha, tak preto... nevedel som, ze toto bude prekazka, lebo u nas tiez mame usek dialnice, ktory je uz cez 10 rokov neskolaudovany, ale beha sa tam normalne 130.