Reply on: 810zssk #48136:
Celý obchvat BB je totálne fiasko. Ako aj táto 80ka tak aj značenie napríklad na križovatke pri SADke. Spomeniem napríklad že od Brezna značky núkajú jedinú možnosť a to odbočiť na Brezno ? ? . Možno to vyznie trocha namyslene, ale myslím si že moj mozog má dobré orientačné schponsti ? ? nikdy som zo značením na obchvate nemal problémy, no vždy keď som s niekym išiel problémy boli, a to dokonca aj s vodorovným značením (pri vjazdoch a výjazdoch pri SADke a od Brezna na RK na tej hrdej mimourovňovej križovatke). A o normalnom značeni nehovoriac ? A cezpoľní? ani sa nikto nepýtajte ? .
draxter
http://maps.google.sk/maps?q=lu%C4%8Denec&hl=cs&ie=UTF8&ll=48.334209,19.669883&spn=0.00113,0.002411&sll=48.272797,19.826546&sspn=0.017452,0.038581&t=h&hnear=Lu%C4%8Denec&z=19&layer=c&cbll=48.334264,19.669777&panoid=JX_YBb1e_V8RULfjK8Uz1Q&cbp=12,225.56,,2,5.69
http://maps.google.sk/maps?q=lu%C4%8Denec&hl=cs&ie=UTF8&ll=48.334265,19.669776&spn=0.00113,0.002411&sll=48.272797,19.826546&sspn=0.017452,0.038581&t=h&hnear=Lu%C4%8Denec&z=19&layer=c&cbll=48.334324,19.669601&panoid=o-6wtQPjkECN91ag5dGR6A&cbp=12,204.31,,2,5.69