Fíha, tak SAD Zvolen sa pochlapil. Ak dobre vidím, tak nakoniec majú spomínanú veľkú kabínu. Som zvedavý ako vyriešia EMtesty pri stredných dverách, či tak dementne ako to je v krátkych šrotelisoch. Keď si niekto kupuje lístok, nie je šanca prejsť z predu dozadu. Agory to mali dobre vyriešené.
Panebože, daj už s tými cárachmi pokoj. Spolu určite neprídu. Prímestské už stáli vyše troch týždňov vo Zvolene a už sú na značkách. Kĺbové ešte len dneska došli z Mýta do Zvolena, aj to, ak dobre viem, tak len 7 zo 14tich.
Jediné 2 miesta, kde sú plničky, sú ZV a BB. Tu som ich nevidel tak neviem kde inde by mohli byť. Neviem koľko vozov má k vám prísť, tiež som počul že 5, ale to sa mohlo zmeniť...
Re:mirkobb,Roman89
Citelisi na Pal ešte do Bystrice nedošli,aspoň teda do včera tu určite neboli-Citelisi kĺbové minimálne 7 kusov prídu z Vys.Mýta do Zvolena zajtra ? ?
PFM