môj názor je takýto:
-tie s BB značkami sú len prenajaté, takže budú vrátené DPM BB a budú tam chytať hrdzu
-origoš zvolenských B961 je v BB 14 ak som dobre počítal... majú cca 6 rokov takže: neviem presne koľko citelisov má prísť, ale pochybujem, že budú nahradené všetky B961. Niektoré ostanú, kde sú, niektoré budú slúžiť ako záloha a možno niektoré pôjdu na spoje, kde doteraz jazdili krátke vozy (nepoznám presne linky MHD BB a teda neviem, kde by sa ešte dali nasadiť harmoniky)
-preradenie do inej prevádzky, ako si spomínal, je možné že nejaký jeden, max. dva pôjdu do ZV a možno nejaký jeden do Brezna, to by som si ešte vedel predstaviť, ale inde isto nenájdu využitie... ostatné jedine na odpredaj alebo prenájom
-prerábka na prímesto - pochybujem, bo to si nemyslím, že by našli uplatnenie, a ani že by chceli deviatky takto prekopávať aj vzhľadom na to, že vraj by mali prísť aj 15M arvaye (ale to je len neoverená šuškanda)
ale osobne by som si vedel dosť dobre predstaviť, že by v BB niektoré B961 nahradili B952 a zopár týchto bolo preradených do ZV resp. do ZH a nahradili staré B732 (čo by malo význam hlavne v ZH vzhľadom na to, že nie sú plynové)
Okrem toho čo si uviedol by nemuselo byť od veci napríklad skĺbiť L34. Aj keď neviem ako teraz, ale za mojich študentských cez semester chodila narvaná až po strechu.
Kedysi jazdili kĺbové busy na viacerých prímestských linkách (Selce, Hronsek), v rámci nich aj na medzimestských linkách (BB-Brezno, ZV-Detva, Žiar nad Hronom-Nová Baňa atď.). To boli 80. a 90. roky. Dopyt poklesol, takže v súčasnosti len málo pravdepodobné takéto niečo. Možnosti sú asi takéto:
- odpredaj (tu sa mi pred časom dostala info, že SAD ZV nechce predávať vozy, no možno sa postoj zmenil..)
- zostane nám rezervných 11 kĺbov (to je luxus....)
- preradenie do inej prevádzky - buď na MHD ZV (dosť nereálne) alebo prímestskú dopravu (tiež asi nereálne)
- iné...
Ak by bol dostatočný dopyt, nie je problém prerobiť zopár B961 na prímestskú verziu - nikdy nerealizovaný typ C963 tak, ako to urobili niekde v Čechách. Zrušili zadné dvere, úprava prevodovky, doplnenie poličiek na batožinu, zácloniek a je to.. ? Ale kde by jazdili, to neviem, aj keď máme linky s vysokou frekvenciou spojov (napr. Brezno-Čierny Balog a pod.)
no BB-716BE, BB-348BJ, BB-349BJ a BB-993BC budú nahradené asi ako prvé. Možno nájdu ešte uplatnenie niekde inde, môžu absolvovať GO, prípadne vo ZV ak by ich prestavali na CNG....ktovie.
dnes ma napadlo ze jedneho casu sa vypravalo ze budeme mat po meste elektronicke oznacniky.
Neviete niekdo ci uz za to niekdo vzal peniaze, ci to bol nejaky prd do vetra alebo nejaky mini tunel?
hawkeye
-tie s BB značkami sú len prenajaté, takže budú vrátené DPM BB a budú tam chytať hrdzu
-origoš zvolenských B961 je v BB 14 ak som dobre počítal... majú cca 6 rokov takže: neviem presne koľko citelisov má prísť, ale pochybujem, že budú nahradené všetky B961. Niektoré ostanú, kde sú, niektoré budú slúžiť ako záloha a možno niektoré pôjdu na spoje, kde doteraz jazdili krátke vozy (nepoznám presne linky MHD BB a teda neviem, kde by sa ešte dali nasadiť harmoniky)
-preradenie do inej prevádzky, ako si spomínal, je možné že nejaký jeden, max. dva pôjdu do ZV a možno nejaký jeden do Brezna, to by som si ešte vedel predstaviť, ale inde isto nenájdu využitie... ostatné jedine na odpredaj alebo prenájom
-prerábka na prímesto - pochybujem, bo to si nemyslím, že by našli uplatnenie, a ani že by chceli deviatky takto prekopávať aj vzhľadom na to, že vraj by mali prísť aj 15M arvaye (ale to je len neoverená šuškanda)
ale osobne by som si vedel dosť dobre predstaviť, že by v BB niektoré B961 nahradili B952 a zopár týchto bolo preradených do ZV resp. do ZH a nahradili staré B732 (čo by malo význam hlavne v ZH vzhľadom na to, že nie sú plynové)