Reply on: BB-Schuhu #47835:
Mne nie je jasné, ako pri proklamovanom taktovom GVD môžu byť čakačky od 4 min. do n minút? To nie je ITG ale paškvil.
Celkom mila akcia pri prilezitosti dna bez aut, skoda ze take nieco dnes nezrealizovalo aj MDVRR na vybranych tratiach, bola by to zaujimava forma propagacie vlakov. Ide o to ci sa chce. Konkretne na trati 113 (ktora zostava jedinou tratou v SR kde si dopravu objednava kraj) od noveho GVD zavadzaju aj vikendovu prevadzku, hoci len s tromi parmi spojov denne.
? A to sa ešte obnovuje ten posledný pár spojov 16:45/17:10x ? (o 5 min. skôr), ktorý sa zrušil, v tom čase išla L601463 na Pršany ? Prečo má mať odchod odtiaľ o xx:45x, minule som tam videl vychádzať ľudstvo po 17-tej a všetci nasadli do áut, to má aj po nácestných zastávkach zbierať cestujúcich pred celou hodinou
Spoj 4 sa vráti zo 7:30x na 7:20x z Terasy (konečná ale Orange, nie ŽST), spoj 5 tiež o 10 min. skôr 7:45x
PIT