Rafter: mapa je oficialne, preto tam musia byt vsetky linky. A zial, nakreslit linku 55 je lahsie ako ju zadat do CePa.
Vladimir: ano je jasne ze naklady na prevadzku v NT (nizka tarifa) su minimalne, ale kym nebude zatrolejovana Sasova, nie je sanca na vynechavanie autobusov, chybala by zakladna obsluha. Nahodou Sasova ma na smer Strieborne nam v sedle 15 min, cez vikend 30 min interval. A je x dochodcov co zaplatia 4/5 Sk za jednu zastavku, takze aj pre Mladeznicku by sa to zhorsilo.
Solo trolejbusy sa objavuju na linke 6, alebo 3. Volakedy to bola linka 4 (vylucne) a 7 (scasti). Teraz sa solo vozy vypravuju pravidelne len cez vikend na linku 3 (vylucne) a inde. A aj zalozak je solo voz. Cez prazdniny boli cez vikend von vsetky solo vozy, zvysok sa doplnil klbovymi.
Citybus jazdi okrem 80/1 aj na jednej z 26. S tym, ze 80/1 jazdi vecer na linke 24.
Vypravu na jednotlivych linkach najdes u mna pod linky.txt Mal by tam byt stav k 1.9., ber to len orientacne. Co som naposledy ratal, tak cez skolsky rok jazdilo 56 autobusov na solo linkach, 25 na klbovych, nepamatam sa ci to bolo aj so zalozakmi a nocakmi.
Vladimir: ano je jasne ze naklady na prevadzku v NT (nizka tarifa) su minimalne, ale kym nebude zatrolejovana Sasova, nie je sanca na vynechavanie autobusov, chybala by zakladna obsluha. Nahodou Sasova ma na smer Strieborne nam v sedle 15 min, cez vikend 30 min interval. A je x dochodcov co zaplatia 4/5 Sk za jednu zastavku, takze aj pre Mladeznicku by sa to zhorsilo.
Solo trolejbusy sa objavuju na linke 6, alebo 3. Volakedy to bola linka 4 (vylucne) a 7 (scasti). Teraz sa solo vozy vypravuju pravidelne len cez vikend na linku 3 (vylucne) a inde. A aj zalozak je solo voz. Cez prazdniny boli cez vikend von vsetky solo vozy, zvysok sa doplnil klbovymi.
Citybus jazdi okrem 80/1 aj na jednej z 26. S tym, ze 80/1 jazdi vecer na linke 24.
Vypravu na jednotlivych linkach najdes u mna pod linky.txt Mal by tam byt stav k 1.9., ber to len orientacne. Co som naposledy ratal, tak cez skolsky rok jazdilo 56 autobusov na solo linkach, 25 na klbovych, nepamatam sa ci to bolo aj so zalozakmi a nocakmi.
?!
), ako aj nova mapka a infomacia pre cestujucich co mal moznost vidiet. Na druhej strane, zastavkove CP maju taku podobu uz 40 rokov (?), vsetci si zvykli (domaci), tak naco to menit, ze ?
A interval - radsej nebudem citovat, musi prist nejaky ucinny tlak.
Vladimir
Kami: S tymi trolejbusmi to zjednodusim. Napr. na linke c. 6 je interval v spicke 15 min. a v sedle 30 min. Z hladiska odberovych maxim plati BBDS elektrarnam takmer tolko, ako keby linka c. 6 premavala celodenne v 15 min. intervale. Ani teraz niet dovodu sa zamyslat nad posilnenim linky c. 6 v sedle aspon na 20 min., ked prud je zadarmo?
Ak by sa priamo umerne napr. obmedzila linka c. 24 v case sedla z 30 na 60 min., naklady na mzdy, pneumatiky atd. by nehrali ziadnu rolu a BBDS by tim usetrila nemale financne prostriedky, pricom pocet spojov by bol na Foncorde zachovany. (Inak, tento system = bezny postup v PO)
Som si prave pozrel CP linky c. 33. Akosi som bol presvedceny, ze jazdi castejsie (aspon 30 min. int.)
Mam este dve otazky:
Kde jazdia solo trolejbusy? Minule som ich v BB nevidel, v minulosti sa niekedy objavili na L4...
Kde este jazdia City Busy? Ved linka c. 80 ma tak malo spojov, ze si neviem predstavit, ze by 2 vozidla obsluhovali len tuto linku.