Uz sa toci!
http://i46.tinypic.com/esqejt.png
(uplne spodna SMS)
Nesklamali a v zmysle starych dobrych dopravackych tradicii upozornili, ze zneuzitie sa tresta ?
http://i46.tinypic.com/esqejt.png
(uplne spodna SMS)
Nesklamali a v zmysle starych dobrych dopravackych tradicii upozornili, ze zneuzitie sa tresta ?
fragma
Vážení cestujúci, s účinnosťou od 1. septembra 2012 vstupujú do platnosti nové tarifné podmienky v MHD v Banskej Bystrici. Novinkou je možnosť zakúpenia cestovného lístka prostredníctvom SMS. Zakúpiť je možné dva druhy SMS lístka, základný a celodenný.
Viac informácií nájdete tu
http://www.dpmbb.eu/documents/oznam_cestujucim_120830.pdf
?