neviem ci som to pochopil spravne ale ja sa musim pri nastupe do vozidla preukazat vodicovi smskou?
nemozem nastupit zadnymi dvermi? ?
nemozem nastupit zadnymi dvermi? ?
?
- podľa mňa príliš dlhý názov a kedy by sa to zapracovalo
, akurát zvolenskú chybu odstrániť a pridať na "vršok" dĺžeň na R "VŔŠOK" ?
PFM