Nemôžem súhlasiť, oficiálne možno je z prepravného poriadku vylúčená preprava byciklov, ale ked chodí fuert ten istý šofér do dediny kde pozná kyždý každého, zobere domácim aj bycikle (už som sa s tým stretol veľa krát, dokonca aj v starej karose kde pre to neni priestor ?
Tu v CP cyklobusu 601450 po kliknutí na zastávku dáva ten CP zo 7.-8.7. s Malým Šturcom, Panská koliba je iba v zozname zastávok, naspäť chýbajú odchody z Panskej koliby (je tam Malý Šturec a ani z neho nie sú)
Kami: Neviem či sa tu uvádza správne dátum pri uzávierke mosta cez Hron pri Hypernove vo Zvolene. Taktiež aj zv sekcia. Síce na stránke mesta je 31.12., ale na stránke SADZV http://www.sadzv.sk/?program=51&module_action__0__id_info=28005 je 30.11.2012, tak isto aj v novinách je 30.11.. Ja sa tiež prikláňam k 30.11.
Keby nebolo mokro, tak sa mozno otocia priamo na konecnej. Na fotkach nevidno manipulaciu s vozikom, lebo pomahal aj fotograf a dalsi turisti. Na parkovisku by asi nebol problem s nim hybat.
Je pravda, ze tu lokalitu nepoznam, ale uz asi pri druhej fotke som sa pytal sam seba preco si to neodpoja, zdalo sa mi to ako jedine riesenie... dalsia vec je ak tazky je ten vozik...
A koľko ľudí potrebuješ na odpojenie, keď podľa teba aj dvaja sú málo? Odpojí to samozrejme aj jeden človek. Druhá vec je samozrejme ručná manipulácia s takýmto vozíkom a hlavne v takom teréne.
810zssk
Vie mi niekto povedat preco ich odpojenie privesu nenapadlo hned ako prva vec?