Reply on: Agent007 #46038:
No mne je to jasné dávno, však som to v mojom príspevku aj spomenul. ? Ale ja som chcel poukázať na to, že aké bludy píšu novinári. ? Však je tam aj ďaľšia "do neba volajúca" kravina, keď napísali, že (skrátená citácia): "SAD Zvolen prevádzkuje SAD Zvolen prevádzkuje na svojich linkách 80 autobusov, z toho 25 trolejbusov"?Však čo to je za blbosť, ak niekto napíše, že z 80 autobusov je 25 trolejbusov..? ? Asi správne malo byť, že "plus 25 trolejbusov" a nie že "z toho" 25 trolejbusov..!? ? Ale aj tak by tam bola potom ďaľšia blbosť v podobe konštatovania že "na svojich linkách".. ? ? Neskutočné!! ?
fragma
http://www.streka.net/novinky/zmeny-a-novinky-v-zeleznicnej-doprave-20112012/
http://www.streka.net/novinky/zmena-v-sposobe-vypravovania-vlakov/ -tzn. ako zrušenie výpravcov/výpravkýň na žst. Kostiviarska, Uľanka, Radvaň (iba nad Laborcom ?), Vlkanová, Sliač