Reply on: kvorka #45901:
najlepsi je nazov zastavky danovy urad - prave v tychto dnoch sa z budovy patriacej statistickemu uradu danovy urad stahuje prec a keby tomu tak aj nebolo, tak danove urady su v BB dva, takze hned je kazdemu jasne, kde to je...
fragma