Reply on: neoBB #45896:
a načo by to bolo hustejšie, keď je to i tak duplicitná linka a jej kapacita a časová poloha spojov v drvivej časti trasy je absolútne nepotrebná, je to len ďalší nemiestny nesystémový žart
Nechýba, je to len "okružná" linka Okružnou ul.? s priebežnou konečnou zast. Tulská, teda hore v zozname sú uvedené odchody spojov zo zastávky "Orange" a "Daňový úrad", pri návrate len "Daňový úrad", lebo "Orange" je už príchod (nezobrazuje sa). Jedná sa o 7 spojov, pričom posledný ide po Partizánsku cestu. Inak v smere na Tulskú sa obsluhuje zastávka "Švermova ESC" iba ako druhá zvolenská po L 26. Prečo číslovanie 97 - však načo by vymýšľali novú číslicu, keď treba "utopiť" nočnú linku. V minulosti L 97 to bola krátku chvíľu aj TESCO linka na THK, teraz zase objednávka Orange
...
Patrik72
Áno, ďakujem za odpoveď. Ta casova medzera sa mi videla nelogicka, ale ako som uz písal fragma-ovi, nepozeral som sa na to komplexne. Pekny den.