Reply on: PIT #45653:
Počul, počul. Ja som len napísal, že nechápem, načo tam je ten text. O neprenosnosti CL sa predsa píše aj v prepr. poriadku. Ale čo som chcel povedať je, že keď už tie evidenčné lístky musia byť, tak by tam mal byť typ PCL, platnosť PCL, číslo karty, nást. zastávka, príp. platnosť karty, linka atď. - a to si myslím, že na tom malom lístku aj bolo (okrem tej platnosti PCL). Ale čo sa toho väčšieho variantu týka, nechápem, načo sú tam tie litánie o personifikovanej karte, ďalej "Na neobmedzený počet ciest" (to mi hádam jasné, keď si to kupujem) a ešte napr. "Platnosť zľavy: 00-00- 0". Čiže dokopy je tam asi 5 riadkov, o ktoré by ten lístok mohol byť menší. Toť vše, čo som chcel zhruba povedať na túto tému
A to s tou "ž"elezničnou stanicou som si všimol aj ja, ale pri všetkých nepresnostiach a nejednotnosti sa nejaké to ž-ko stratí. Napr. aj keď sa zastávka na displejoch už konečne zobrazuje ako "Tajovského SOU", na CL stále píše "Banská Bystrica, Tajovského SOU"... odhliadnuc od toho, že za "Tajovského" by mala ísť čiarka - to SOU predsa nepatrilo Tajovskému. Podobne aj napr. "Mládežnícka otoč." atď. atď. atď.
deň od 10. októbra 2011.
), zast. PAL 601462 s býv. názvom "Podlavice" je v CP uvádzaná od 1.9.11 ako "Cesta povstalcov", no je to "Podlavická cesta" (výveska smer Tajov dobre, do BB absentuje úplne)...
brefos
http://www.zask.sk/files/odbory/doprava/rok2011/oktober/20-10/mjc.pdf