Tretí PUSH-PULL vo Zvolene:
http://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=638
Foto aj pri kačickom tuneli v B.Bystrici ?
http://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=638
Foto aj pri kačickom tuneli v B.Bystrici ?

BB-Schuhu
Od 1.9.2011 je v platnosti nová organizácia nástupíšť autobusových liniek na Železničnej stanici. Hlavný princíp spočíva v tom, že z trolejbusových nástupíšť č. 1 (linka č. 1) a č. 2 (linky č. 6, 7 a
Považujem to za celkom fajn, keďže je uvoľnený priestor pre trolejbusy. Ale opäť to nie je bez problémov a na toto chcem upozorniť. Vodič linky č. 33 dnes pristavil vozidlo na nástupišti linky č. 1 (teda po starom). Avšak výveska pre L33 sa už nachádza na novom mieste a takýmto spôsobom sa kľudne mohlo stať, že cestujúci čakajúci na autobus si ho proste nevšimol a potom môže čakať na ŽST koľko chce... Týmto upozorňujem na to, aby dopravca poriadne informoval svojich vodičov o zmene nástupíšť na ŽST. Dúfam, že toto sa dnes stalo naposledy.