Tretí PUSH-PULL vo Zvolene:
http://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=638
Foto aj pri kačickom tuneli v B.Bystrici ?
http://www.railtrains.sk/modules/AMS/article.php?storyid=638
Foto aj pri kačickom tuneli v B.Bystrici ?

budú vylúčené autobusové linky. Tie budú zastavovať iba buď na nástupišti liniek č. 2 a 4 alebo tzv. podlavickom nástupišti. Zmena sa dotýka liniek č. 20 (v smere na Uhlisko), 33, 41, 43, 80.
PIT
Ešte tam mohli napísať jednu zo základných informácií - kde to bude, pretože asi nemôže prísť hocikto hocikam na tom niekoľkokilometrovom úseku a čakať, že program začne práve tam...