Takže došlo aj na tú okrajovú Senicu ?
L 601460-zosúladenie názvov zastávok "Senica" na "Senica,Jednota" (hlavne, že sú jednotné, aby tam pri zmene CP nechýbala výveska, ako posledne), tá Jednota samozrejme neexistuje, ale ako pozostatok je zaužívaná (podľa mňa v poriadku, snáď to nebudeme volať COOP, či CBA... ?)
-taktiež názov "Caban" ide do histórie ☺, je to zhodné s otočkou MHD (pre 601460 na línii cesty Senica-Selce)
-odstránenie 4 minútovej "zbytočnej" vaty medzi Selce OcÚ a Jednota u spojov 29 a 33 zo 16 a 18:46x/52x na 16 a 18:46x/48x... ☺
L 601460-zosúladenie názvov zastávok "Senica" na "Senica,Jednota" (hlavne, že sú jednotné, aby tam pri zmene CP nechýbala výveska, ako posledne), tá Jednota samozrejme neexistuje, ale ako pozostatok je zaužívaná (podľa mňa v poriadku, snáď to nebudeme volať COOP, či CBA... ?)
-taktiež názov "Caban" ide do histórie ☺, je to zhodné s otočkou MHD (pre 601460 na línii cesty Senica-Selce)
-odstránenie 4 minútovej "zbytočnej" vaty medzi Selce OcÚ a Jednota u spojov 29 a 33 zo 16 a 18:46x/52x na 16 a 18:46x/48x... ☺
fragma
Zaujímavosťou je obsluha zastávky "Badín, rázcestie" ☺ zo smeru od obce, školy, lesnej správy (ja si tam pamätám odstavné parkovisko pri minulých leteckých dňoch). Na tomto mieste by som si želal zriadiť riadnu zastávku aj pre linku 601455 (resp. Nást. 3 a 4 pre existujúcu zast. na ceste I/69, niečo ako Cementáreň v smere do Senice) pri ceste do/z Vlkanovej mimo ČOV. V minulosti bol problém s vojakmi z VÚ, pokiaľ nevystúpili pri Badín-ZŠ, zaviezlo ich to až k mostu vo Vlkanovej. V súčasnosti (ak to nie je chyba) tam zastavuje večerný spoj mimo ČOV 601455/98 o 22:04x http://portal.cp.sk/Data/L601455_101212_30188.pdf
a na výveske Badín, rázcestie (v grafikóne nie) píšu aj spoj 601455/24 7:22x (údaj zhodný s Vlkanovou-most, ako Badín Danko s Dorotovičom o 21:39x). Pre mňa veľké nezrovnalosti ?