Toto by mohol byť dobrý marketingový ťah ako prilákať ľudí naspäť z IAD do prostriedkov MHD.. http://www.zelpage.cz/zpravy/8213 ? Čo takto to skúsiť aj v BB na niektorej z liniek..? ? Ozaj, to vysielanie DVB-T čo svojho času testovali v nejakom voze, ešte funguje?
BB-Schuhu
Prajem si, aby už bol koniec takýmto nezmyslom a nech sú tarifné podmienky (oboch) dopravcov jednotné a nech MAXI jazdy, ak majú byť, tak nech sú v celej sieti.