Reply on: mirkobb #43971:
Sorry, zabudol som vložiť odkaz na tú staršiu mapku ktorú spomínam v mojom predošlom obsiahlom príspevku hneď na začiatku v prvom riadku.. http://img199.imageshack.us/img199/1201/ppson.png ? Čiže omlúvam sa.. ?
Inak tá komunikácia v tej časti pred Dankom je v súčasnosti poriadny tankodrom a je to de facto len akási zhutnená stavebná komunikácia bez asfaltového povrchu plná dier a výmoľov, takže tam by sa to muselo nakomplet urobiť znovu ako nová mestská účelová komunikácia so všetkým čo to obnáša, teda aj s osvetlením, chodníkmi, atď. Ďaľšou uvažovanou možnosťou je vytvorenie prepoja na spomínaný privádzač SO od slučky súčasnej konečnej Majer - konečná pri pohostinsteve Rado a železničnej trati, ale tam to bude asi problém kvôli už vybudovaným objektom nejakej firmy a tiež transformátorovne vybudovanej v rámci elektrifikácie trati č. 170, v tomto prípade č.172. ? No a poslednou možnosťou napojenia na m. č. Majer je pôvodne naprojektované predĺženie vyššie spomínaného privádzača SO popri hrádzi Hrona http://img8.imageshack.us/img8/8062/bbsoimage.jpg až do križovatky Cesty k smrečine s Majerskou cestou pri tom jednom vysokom U-čku v Majeri. http://img517.imageshack.us/img517/1888/p811018896.png Tam to ale nie je pravdepodobné pre stiesnené podmienky medzi protipovodňovou hrádzou a tým vysokým pánelákom tvaru U. http://www.dialnice.info/gallery/image.php?mode=medium&album_id=173&image_id=9287 a terén popri hrádzi k predmetnému paneláku http://www.dialnice.info/gallery/image.php?mode=medium&album_id=173&image_id=9285 no a ešte vložím aj záber na miesto kde končí účelová komunikácia popri firme Danko tesne pred hrádzou pri ústí Selčianskeho potoka do Hrona http://www.dialnice.info/gallery/image.php?mode=medium&album_id=173&image_id=9284 tam by pripadalo to jej napojenie cez tú hrádzu a Selčiansky potok na cestnú infraštruktúru PP.
wizard112
To, že si v schéme liniek zistil skutočnosť, že do Kremničky je vedených niekoľko liniek prevažne obsluhovanými kĺbovými vozidlami, neznamená, že je to kvôli prepravným nárokom, ale kvôli nárokom jedného človeka, čo si na tom zlepšoval preferencie.
Na L3 si pamätám nápor akurát tak na pár ranných spojoch z Radvane, v opačnom smere tiež vyšší nárazový dopyt pri niektorých spojoch súvisiaci s koncom výučby na školách na Tajovského. Ako je to dnes, neviem, ale nepredpokladám, že by sa niečo výrazne zmenilo.