Reply on: BB-Schuhu #43932:
priemyselný park velmi nepotrebuje pravidelnú obsluhu. Zachadzanie 42 by malo v beznych casoch stacit. Ina vec je navazanie na smeny, tak bude priestor na ucelove linky/spoje. Prikladom moze byt priemyselny park v Nitre.
No, v každom prípade si myslím, že kvôli plánovanej kapacite až 2500 zamestnancov v tom PP bude určite musieť dôjsť k zmene terajšieho linkového vedenia, tak skúste niekto načrtnúť že asi ako by to bolo najoptimálnejšie..? ? Myslím tým aj rôzne varianty pri rôznej konštelácii tých prístupových komunikácií hlavne od Majera, tá od benzínovej pumpy ponad R1 je už istá, je takmer isté že to bude aj z Majera, ale zatiaľ nevieme odkiaľ, alebo to niekto vie..?
brefos
http://bystrica.sme.sk/c/5883978/predlzenie-r1-do-ruzomberka-sa-zacne-najskor-buduci-rok.html