Reply on: Agent007 #43814:
je to skutocne bieda. Za posledne roky ide hore dotacia a co zato? Jedine co sa zlepsilo je vek vozidiel a podiel NP. Ratam aj nakupy v tomto roku. Lenze dotacia by sa mala prejavit aj na cestovnych poriadkoch. Nevidim ziadnu snahu o zatraktivnenie intervalov.
TeBeCe
Plánovaný dátum vyhlásenia verejného obstarávania: 9.6.2011
http://e-vestnik.sk/#EVestnik/Detail/23107